O Firmie

 

 

 

 

 

 

 

PONAD 20 LAT NA RYNKU

DZIAŁALNOŚĆ GEODEZYJNA

 

Firma Usługowo-Handlowa DIAZ od 1993 roku świadczy usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm budowlanych, organizacji wojskowych, instytucji i urzędów państwowych. Realizujemy geodezyjną obsługę inwestycji, monitoring przemieszczeń poziomych i pionowych, mapy do celów projektowych, geodezyjne podziały działek.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu, w tym wieloletnią kompleksową obsługę inwestycji, pracę przy obiektach hydrotechnicznych m.in. w byłej Czechosłowacji, budowie elektrowni atomowej w dawnej RFN czy platformach wiertniczych w Norwegii, jesteśmy liczącą się firmą w branży geodezyjnej na terenie Polski i Europy Północnej.

Jesteśmy oficjalnym Partnerem Politechniki Gdańskiej i współpracujemy z Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska oraz Wydziałem Oceanotechniki i Okrętownictwa. Współpraca z placówkami naukowymi pozwala na doskonalenie wykorzystywanych technik pomiarowych oraz implementację nowych rozwiązań.

Duży potencjał osobowy i sprzętowy firmy umożliwia realizację pełnego zakresu usług geodezyjnych. Kadra pracowników terenowych oraz kameralistów korzysta na co dzień z zestawów komputerowych wyposażonych w specjalistyczne oprogramowanie. Obecnie Firma wykorzystuje najnowsze zaawansowane technologicznie instrumenty geodezyjne, co pozawala nam zrealizować Twoje zamówienie profesjonalnie i terminowo.

Współpraca z nami to szereg korzyści:

  • posiadamy niezbędne uprawnienia geodezyjne
  • mamy wieloletnie doświadczenie
  • wykorzystujemy nowoczesne technologie
  • gwarantujemy pomiary z najwyższą dokładnością
  • przyjęte zamówienia realizujemy szybko i fachowo

 

Od wielu lat należymy do:

  • Geodezyjnej Izby Gospodarczej
  • Organizacji Pracodawcy Pomorza
  • Stowarzyszenia Geodetów Polskich

 

sgp

DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA

Firma Usługowo-Handlowa “DIAZ” jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce niemieckiej firmy MATAI - eksperta w dziedzinie produkcji i zastosowania mediów graficznych do światłokopiarek, kserokopiarek wielkoformatowych, ploterów, kopiarek i drukarek. Współpracujemy z Firmą MATAI od 1996 roku. Szeroki asortyment wysokiej jakości materiałów: papierów, kalek, folii w rolach i arkuszach, skierowany jest przede wszystkim do biur konstrukcyjnych, biur projektowych, studiów graficznych, przedsiębiorstw geologicznych i geodezyjno-kartograficznych, pracowni architektonicznych, agencji reklamowych, wyświetlarni rysunków technicznych oraz kserograficznych punktów usługowych. Zaopatrujemy w media graficzne przedsiębiorstwa na terenie całego kraju, koncentrując swą działalność w województwie pomorskim.

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA

Realizujemy kompleksową obsługę reprograficzną, w tym wyświetlania rysunków technicznych, kserowania wielkoformatowego, składania i oprawy dokumentacji oraz plotowania i laminowania.

Zapisz