Aktualności

 

 

 

 

 

 

W dniach 2-4 czerwca 2016 bierzemy udział w Bałtyckim Kongresie Geodezyjnym - BKG 2016, organizowanym z okazji 70-lecia Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Gdańsku oraz jesteśmy patronem medialnym przedsięwzięcia.

REALIZACJE W TOKU

Kompleksowa obsługa geodezyjna budowy WROCŁAW
inwestycja: Pogłębienie i poszerzenie kanałów Wrocławskiego Węzła Wodnego oraz przystosowanie stopnia Rędzin do przepuszczania wód powodziowych.

Kompleksowa obsługa geodezyjna budowy GDAŃSK
inwestycja: Zaprojektowanie i budowa nowego nabrzeża z przyległymi placami składowymi na terenie Portu Gdańsk- DCT II.

Kompleksowa obsługa geodezyjna budowy SZCZECIN-OSTRÓW BRDOWSKI
inwestycja: Utworzenie zakładu produkcyjnego stalowych fundamentów wielkogabarytowych dla morskich siłowni wiatrowych.

Kompleksowa obsługa geodezyjna budowy GDAŃSK
inwestycja: Przebudowa i nadbudowa budynku kina Neptun w połączeniu z zabudową kamieniczkową z jednopoziomowym garażem przy ul. Długiej i ul. Piwnej.

PRACA

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

  • GEODETA-KAMERALISTKA z uprawnieniami 1, 2
  • POMIAROWY do prac terenowych

Mile widziani są studenci geodezji i budownictwa, którym zależy na zdobyciu doświadczenia w profesjonalnej firmie przy realizacji dużych przedsięwzięć inżynieryjnych.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując REKRUTACJA DIAZ. Prosimy dodatkowo o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

 

Galeria